Novinky – korektory na tmavé kruhy pod očami

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Každú z náš určite niekedy trápia unavené oči a tmavé kruhy pod očami, ktoré nám na kráse vôbec nepridávajú. Aby sme tento nedostatok nejakým spôsobom zamaskovali, tak často siahame po korektoroch, ktoré pokožku farebne zjednotia s ostatnou pleťou. Nezabudnite si vybrať vhodný odtieň korektoru podľa vašej pleti.

Všetky korektory si môžte pozrieť v kategórii: Korektory

 

Naše novinky

Tip č.1

Maybelline Fit Me! 15 (svetlý) korektor 6,8 ml

Maybelline Fit Me! 15 (svetlý) korektor na tmavé kruhy pod očami

Ľahký svetlý korektor od značky Maybelline, ktorý je bez obsahu olejov a voskov a bez parfumácie. Z recenzií vyplýva, že korektor sa dobre zapracuje do pleti, nemrví sa, nekumuluje sa vo vráskach, ale svojim ľahkým zložením je vhodnejší skôr pre menšie nedokonalosti. Vhodný aj na make-up. Stredné krytie, na kruhy pod očami postačuje. Široký výber odtieňov.

 

Tip č.2

Rimmel Korektor a rozjasňovač na tvár 2 v 1 Match Perfection 7 ml

Rimmel Korektor a rozjasňovač na tvár 2 v 1 Match Perfection 7 ml

Tento korektor má zároveň okrem krytia nedostatkov aj rozjasňovať pleť. Nanáša sa pomocou aplikátora, ktorý ako sa zdá, niekomu vyhovuje, ale niekomu sa s ním pracuje ťažšie. Z recenzií ďalej vyplýva, že na úpravu a rozjasnenie očného okolia pomerne postačuje. Opäť možnosť výberu viacerých odtieňov a priaznivá cena.

 

Tip č.3

Makeup Revolution London Focus & Fix 1,9 ml korektor pre ženy FC 03 Light

Korektor za veľmi priaznivú cenu, ktorý dokonale postačuje na krytie rôznych nedostatkov na pleti ako sú škvrny a kruhy pod očami. Krásne kryje, príjemná textúra.

Tip č.4

L´Oréal Paris True Match Touche Magique 4 ml korektor pre ženy N3-5 Natural Beige

Tento rozjasňujúci korektor kryje nedokonalosti pleti, ako sú opuchy, kruhy pod očami a drobné škvrnky. Ľahko sa nanáša. True Match je kozmetická rada pre perfektný a dlhotrvajúci prirodzený vzhľad. Obsahuje púdre aj makeupy, ktoré obsahujú vzácne oleje, ktoré hydratujú a vyživujú pleť. Make-upy z tejto rady sú veľmi obľúbené a obsahujú množstvo farebných odtieňov. Sú ľahké s výborným krytím, za prijateľnú cenu. Odtiene od najsvetlejších po najtmavšie (Vanilla-Ivory-Sand-Beige-Toffee a iné).

Astor a Makeup Revolution korektory

Tip č.5

 

ASTOR Lift Me Up 3in1 Concealer Highlighter 7 ml korektor pre ženy 001 Light

Omladzujúcí korektor 3v1 Lift Me Up, ktorý kryje nedokonalosti a známky únavy na pleti, ako sú napríklad kruhy pod očami. Pleť vyzerá sviežejšie a hydratovane. Pre všetky typy pleti, aj s prvými vráskami.

Tip č. 6

Makeup Revolution London Ultra Base Corrector Palette P 13 g korektor pre ženy

Viacfarebná paletka, ktorá poslúži ako korektor pre akúkoľvek farebnú nedokonalosť a odtieň pleti. Zjednocuje farebný odtieň pleti a pomáha vytvárať bezchybné líčenie.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Páči sa vám to?

Pridaj komentár