Romantické líčenie pre blondíny s modrými očami

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Výročie vašej lásky sa blíži a rozmýšľate nad tým, ako sa pripraviť na tento deň. Máme pre vás romantické líčenie, pri ktorom sa váš partner do vás zamiluje ešte viac. S týmto líčením môžete ísť do nóbl reštaurácie, ale aj na piknik vo dvojici. Hoďte na seba nejaký pekný outfit a vychutnajte si jeden druhého. Ale naspäť ku nášmu líčeniu. Svetlé vlasy a modré oči môžu pôsobiť dosť nevýrazne. Ani neviete ako, a zrazu to preženiete s make upom. My vám ponúkame vyvážené líčenie pre blond vlasy a modré oči.

Líčenie modrých očí

Začnite tvárou, a to tak, že zjednotíte odtieň pleti a zakryjete všetky nedostatky na tvári pomocou make upu. Keď si budete kupovať make up, otestujte jeho farbu na spodnej čeľusti. Rozotrite ho na pleti a ak make up splynie, tak je vhodný. Odtieň make upu by sa mal čo najviac priblížiť vašej prirodzenej farbe pleti.

Odporúčané produkty s dobrým výberom odtieňov: Dermacol dlhotrvajúci make up

 

 

Kroky:
Na horné a dolné viečka aplikujte podkladovú bázu pod očné tiene a zafixujte ich sypkým púdrom, ktorý aplikujete na celú tvár.

Fixovanie púdrom celej tváre

Na horné viečko naneste trblietavý béžovo-hnedý očný tieň. Ak chcete zvýrazniť vaše modré oči, používajte odtiene v teplých farbách, ktoré vytvoria silný kontrast s vašimi očami (napr. sýtohnedé, zlaté, metalické bronzové alebo teplé pastelové).

Dodajte hĺbku očiam, a to tak, že do vonkajšieho kútika nanesiete matný hnedý očný tieň pomocou malého štetca na očné tiene. Neskôr použite štetec s okrúhlou špičkou (veľký štetec na očné tiene), pomocou ktorého rozotriete tieň na spodnom tieni dostratena.

Do záhybu naneste červenohnedý tieň, ktorý rozjasní make up a dodá mu farbu.

Romantické líčenie

Pomocou malého šikmého štetca naneste čierny matný tieň ako očnú linku a do záhybu a rozotrite s veľkým štetcom na očné tiene.

Použite trblietavý kávovohnedý očný tieň pod spodné mihalnice, aby ste zvýraznili vaše modré oči. Do vnútorného kútika naneste rozjasňovač a takisto aj pod oblúk obočia. Na horné viečko naneste tekutú očnú linku. Líčenie bude vyzerať kompletnejšie a dodá to hĺbku vašim očiam.

Ukončite romantické líčenie očí pomocou niekoľkých vrstiev maskary (nanášame zdola nahor). Mihalnice môžeme ešte pred týmto krokom vytočiť dohora pomocou klieštikov na mihalnice. Krásne mihalnice si môžete vytvoriť aj pomocou umelých mihalníc, alebo trsov Nezabudnite však predtým vyskúšať, či nie ste alergická na nejakú zložku lepidla na mihalnice. Lepidlá sa dajú kúpiť v dvoch farebných variantách, a to v priesvitnej a čiernej. Umelé mihalnice vytvoria ešte dokonalejší a očarujúci vzhľad.
Ak stále máte viditeľné tmavé kruhy pod očami, tak použite rozjasňujúci korektor, ktorý zároveň rozžiari aj pleť.
Ak máte nevýrazné obočie, vyplňte ho tmavým matným tieňom alebo ceruzkou na obočie.

Lícam dodáte farebnosť pomocou multitónovej tvárenky. Rozjasňujúce tvárenky skvele pristanú ku akémukoľvek odtieňu blond vlasov.

Blondíny

Okraje pier definujte pomocou kontúrovacej ceruzky na pery a potom ich tou istou ceruzkou aj vyplňte. Romantické líčenie dokončite nanesením lesku na pery do stredu pier. A hotovo. Nie extra výrazne, ale maximálne vhodné pre stretnutie s vašou láskou.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Páči sa vám to?
Tagged ,

Pridaj komentár