Tipy na rastové sérum na riasy – Eveline Booster a Aktivátor 8v1, 3v1 a iné

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu:

EVELINE SOS Lash Booster na riasy s Arganovým olejom 5v1

EVELINE TOTAL ACTION 8V1 Sérum na riasy 10 ml

EVELINE Aktivátor rastu rias 3v1

 

Popis vybraných sér na podporu rastu rias

EVELINE SOS Lash Booster na riasy 5v1 – Cena k 16.11.2019 – 5,29 €

Profesionálne SOS multifunkčný sérum funkguje hneď 5v1. Vysoký podiel kyseliny hyalurónovej zaisťuje dokonalú hydratáciu a stimuluje ich rast a preniká do štruktúry riasy. Preniká hlboko do riasy, kde je regeneruje a posilňuje ich rast.

Riasenka riasy posilňuje od korienkom až ku končekom. Neobsahuje žiadne vonné látky a je ideálny pre ľudí, ktorí majú citlivé oči a napr. nosia kontaktné šošovky.

Účinky: – Riasy chráni proti vypadávaniu a obnovuje. – Regeneruje. – Aktivuje rast nových rias. – Hydratuje a dodáva pružnosť.
Aktívne látky: – Kyselina hyalurónová hydratuje a oživuje rast rias. – D-Panthenol riasy vyživuje a dodáva im pružnosť.

Výber z recenzií:

+ rýchla aplikácia, vhodné aj ako podklad pod špirálu, krásne predĺži riasy, mihalnice sa nelepia.

-Niekto má opačný dojem, t.j. že riasy napr. lepí.

EVELINE TOTAL ACTION 8V1 Sérum na riasy 10 ml – Cena k 16.11.2019 – 5,29 €

Spája regeneračné vlastnosti séra, aktivátora rastu rias a základ pod riasenku. Intenzívna starostlivosť pre oslabené a krehké riasy.

Sérum pracuje v 8 oblastiach, viditeľne posilňuje a zlepšuje stav mihalníc.

Účinné zložky: Luxury of youth complexTM – je zložka bohatá o drahocenný arganový olej v súčinnosti s kyselinou hyalurónovou. Preniká do štruktúry rias, stimuluje ich rast a zdvojnásobuje objem rias optický. Účinne regeneruje, vyživuje a zahusťuje riasy. D-panthenol – okamžite preniká hlboko do riasy, hydratuje, vyhladzuje a zahusťuje vlasové vlákno, leští, chráni, regeneruje a posilňuje riasy od korienkov až ku končekom.

Pravidelným používaním séra sú riasy jednoznačne dlhšie, silnejšie a menej náchylné k vypadávaniu. Profesionálna flexibilná kefka s kartáčovou textúrou umožní dokonalé nanášanie séra a vaše oči okamžite získajú hypnotický pohľad.

Výrobok neobsahuje vonné látky.

Používajte sérum 8v1, ak sú vaše riasy: 1. Oslabené 2. Krehké 3. Bez lesku 4. Krátke 5. Tenké 6. Nevýrazné 7. Náchylné k vypadávaniu 8. Pomaly rastúce.

Použitie: Používajte ako bázu pred nanášaním čiernej maskary na čisté a suché mihalnice.

EVELINE Aktivátor rastu rias 3v1 – Cena k 16.11.2019 – 4,49 €

Inovatívny sérum je ideálny pre ženy, ktoré vyhľadávajú komplexnú starostlivosť o riasy hneď 3v1. Riasenka nielen riasy vyživuje vďaka sójovej bielkovine od korienkov až k samotným končekom, ale tiež ich chráni a dodáva pružnosť. Kyselina hyalurónová zabezpečuje hydratáciu.

Vhodný aj pre citlivé oči, aj pri nosení kontaktných šošoviek.

Účinky: – Riasy chráni proti vypadávaniu a obnovuje. – Regeneruje. – Aktivuje rast nových rias. Aktívne látky: – Kyselina hyalurónová hydratuje a oživuje rast rias – D-Panthenol riasy vyživuje a dodáva im pružnosť – Arganový olej Použitie: 1. Ako základ maskary na čisté a suché riasy pod make-up. 2. Ako obnovujúci sérum pred spaním na suché a čisté riasy.

Výrobok je oftalmologicky testovaný, bez parfumácie.

Výber z recenzií:

+ predlžuje mihalnice ak sa použije ako podklad pod maskaru, pekne ich oddeľuje, ľahká aplikácia, neštípu oči, skvelé ako podkladová báza.

 

Z recenzií produktov jednoznačne vyplýva, že aj keď pocitovo nie sú mihalnice vyživenejšie, určite majú pozitívny estetický účinok, v prípade, že sa séra použijú ako podkladové bázy pod špirálu. Dokážu mihalnice opticky krajšie sformovať a predĺžiť.

Všetky produkty značky Eveline si môžete prelistovať v záložke Značky: Eveline

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Páči sa vám to?