Značkové produkty na kontúrovanie tváre a recenzie

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V prípade záujmu prejdite do e-shopu:

Zapečený bronzer (Creme bronzer) 3 g

005 Light Gold

 

Bronzer a tvárenka Balm Desert 6,39 g So zrkadielkom

Pozrieť všetky rozjasňovače a bronzery

 

Popisy a recenzie:

Zapečený bronzer (Creme bronzer) 3 g

Bronze r pre prirodzene opálený vzhľad pleti. Buďte ako políbená slnkom!

vlastnosti:

s obsahom jemných pigmentov,
zapečené zloženie s púdrovými čiastočkami,
ľahko splynie s tónom pleti,
dodáva prirodzene opálený vzhľad.

Z recenzie:

– používam už dlho a som veľmi spokojná. Má dobrú pigmentáciu, ľahko sa nanáša a príjemne sa s ním pracuje. Konzistencia nie je príliš tuhá ani sypká, ľahko sa naberá na štetec. Nevytvára škvrny a príjemne splýva s pleťou a make up-om.

Bronzer a tvárenka Balm Desert 6,39 g

Balm Desert je bronzer a tvárenka v jednom s ľahkou, hodvábne hladkú textúrou. Balm Desert vydrží na lícach nekonečne dlho, bez toho aby sa vytrácala alebo bledla. Skombinujte Balm Desert s dymovým líčením očí a farebnými perami a vyrazte do žiary letné noci!
Ako používať
Nanášajte pomocou štetca, potiahnite nos a lícne kosti k vytieňovanie tváre alebo poprášte po celej tvári pre celkovo opálený vzhľad. Môžete použiť aj ako hnedé očné tiene.

Výber z recenzií: 

Prirodzená farba,
Dobrá pigmentácia,
Zrkadielko.

Paletka očných tieňov a kontúrovacej sada Revolution Euphoria (Eye Shades & Contouring) 18 g

Praktická paletka, ktorá obsahuje najbežnejšie farby očných tieňov, vhodné pre akékoľvek farby očí, a kontúrovaciu sadu vo väčšom množstve.

Vlastnosti:

obsahuje 6 odtieňov,
kontúrovacia sadu – lícenku, rozjasňovač a bronzer,
so sofistikovaným kompaktným zrkadielkom,
líčenie pre žiariace hviezdy.
Ako používať
Aplikujte pomocou štetca na očné viečko a pomocou štetca na líca zvýraznite kontúry tváre.

Výber z recenzií:

používam túto značku už dlhšie a som s ňou spokojná.

Kontúrovanie tváre sa dostalo do povedomia dievčat len pomerne nedávno. Dá sa povedať, že predtým to bola hlavne záležitosť modeliek na runwayi, ale teraz sa to stáva každodennou rutinou veľa dievčat a žien. Čo to vlastne je? Kontúrovaním tváre dosiahneme na niektorých častiach tváre hĺbku a naopak, niektoré časti dostaneme do popredia. Výsledkom kontúrovania by mala byť opticky štíhlejšia tvár. Potrebujeme na to vhodné svetlé a tmavé tiene, preto sa niekedy tejto technike hovorí aj tieňovanie. Okrem sady tieňov na kontúrovanie tváre potrebujete aj blendovaciu hubku alebo štetec, a potom už len si osvojiť techniku kontúrovania. Pre kontúrovanie vám odporúčame vyberať si paletku s viacerými odtieňmi na kontúrovanie, pretože farba pleti sa v priebehu roka mení. V letných mesiacoch, kedy je viac slnka a pleť je tmavšia, by sa mali používať iné odtiene ako v zime, keď je pleť bledšia. Odporúčame vám nasledujúcu paletku s dobrým výberom odtieňov pre kontúrovanie tváre. Paletka obsahuje všetko pre kontúrovanie a rozjasnenie pleti.

Zopár tipov – nekontúrujte všetko – kontúrovanie na tvár musí byť perfektné

Aj keď môžete tvarovať celú tvár, to nemusí automaticky znamenať, že by ste aj mali. Pomocou tieňov, ktoré máte, skúste nasledujúci postup: na čistú a hydratovanú pleť, poprípade už s make upom, začnite nanášať tmavý a svetlý tieň na nasledujúce miesta: svetlý na stred čela, pod oči, na stred brady a nosa. Tmavý pod lícne kosti, na spánky a spodnú časť sánky, poprípade na nos po stranách svetlého tieňu. Ak máte vysoké čelo, tmavý tieň môžete naniesť aj pod líniu vlasov. Takto si ho opticky skrátite. Tmavé tiene nanášame tam, kde chceme ešte viac potlačiť prepadnutejšie miesta na, aby sme dosiahli opticky štíhlejšiu tvár Potom už len blendovať a blendovať. Asi takto:

Kontúrovanie tváre s svetlými a tmavými odtieňmi

Učte sa najprv nanášať iba s minimálnym množstvom tieňov. Aj málo tieňu navyše môže úplne pokaziť výsledok na tvári a aj keď sa to nezdá, aj s málo tieňmi dokážete vytieňovať a vyrysovať tvár.

Vyhnite sa trblietkam. Chcete predsa vytvoriť kontúrovaním hĺbku v niektorých častiach tváre pomocou matných tieňov, ktoré absorbujú svetlo. Trblietky naopak odrážajú svetlo. Kontúrovanie tváre ukončite lícenkou, ktorá tvár farebne rozjasní. Miesto, kam nanášať vám pomôže určiť aj jemný úsmev.

Kontúrovanie tváre podľa typu pleti

SUCHÁ PLEŤ: Ak máte suchú pokožku, najlepšie výsledky dosiahnete s krémovými prípravkami na kontúrovanie. To ochráni vašu pokožku pred vysušením ešte viac, a vaša suchá pleť perfektne absorbuje produkt, čím sa zabráni „kĺzaniu“ krému po pleti a vytváraniu škvŕn. Blendovací štetec je dokonalým nástrojom na získanie bezchybného, kontúrovaného vzhľadu!

MASTNÁ PLEŤ: Ak máte mastnú pleť, použite púdre a iné matné kontúrovacie prípravky. Ak potrebujete použiť aj krémovú konzistenciu, nezabudnite ako poslednú vrstvu naniesť aj púder.

ANÓZNA / PROBLEMATICKÁ PLEŤ: Ak máte aknóznu / problematickú / zmiešanú  pleť, ako najlepšie sa javí použitie kontúrovacích paletiek alebo tyčiniek. Tieto prípravky majú väčší krycí efekt a môžu vám dopomôcť ku dokonalému vzhľadu, aj keď máte pocit, že vaša pleť nie je.

Svetlý odtieň pleti: Je ťažké nájsť paletky pre tých, ktorí majú svetlý tón pleti. Veľa produktov na kontúrovanie môže byť príliš tmavých, takže buďte opatrní! Nebojte sa vyskúšať vzorky pred nákupom.

Chladné odtiene pleti: Ak máte chladné podtóny pleti (žily sú väčšinou modré na zápästí), potom je pre kontúrovanie vhodný viac popolavý odtieň hnedej.

Teplé odtiene pleti: Ak máte teplé podtóny v pleti (žily na zápästí vyzerajú dozelena), vyberte si tmavší karamelový / kávový odtieň na kontúrovanie.

Záver

Vyžaduje si to nejakú prax, aby ste kontúrovanie tváre perfektne zvládli, ale na druhej strane je potrebné si uvedomiť, že nie každý produkt na trhu vám môže v konečnom dôsledku vyhovovať. Pred nákupom paletky je preto potrebné zvážiť niekoľko faktorov( ako už spomínaný typ pleti a odtieň pleti).

Kompletná ponuka korektorov, bronzerov a líceniek sa nachádza v e-shope v kategórii: Tvár

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Páči sa vám to?