Zopár tipov pre perfektnú očnú linku

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Aj vy obdivujete krásne nanesené očné linky a nechápete ako sa to dá? Prečítajte si nasledujúce tipy a možno tak zistíte, kde robíte chybu. Bola by škoda, keby ste sa rýchlo vzdali a aspoň to párkrát neskúsili. Tu sú naše tipy:

Tip 1: Výber správnej tekutej očnej linky, ktorá má štetec s hrotom pre presné nakreslenie linky.
Tip 2: Pred nanášaním linky zafixujte pleť na hornom viečku pomocou podkladovej bázy alebo len púdra. Líčenie vám tak vydrží dlhšie.
Tip 3: Pri kreslení linky na horné pohyblivé viečko sa pozerajte smerom dole. Začnite vo vnútornom kútiku oka a linku potiahnite až za vonkajší kútik trochu dohora, tak, aby ste vytvorili pekný zobáčik. Neponáhľajte sa.

tip pre nanášanie očných liniek

Tip 4: Nadbytočnú linku odstránite jednoducho pomocou vatovej tyčinky a čistiaceho krému. Potom naneste znovu púder a pokračujte v nanášaní linky.
Tip 5: Ak sa vám nedarí presne naniesť linku pomocou jedného-dvoch ťahov, potom si pomôžete tým, že najprv na pomyselnej linke vytvoríte zopár čiarok, ktoré neskôr pospájate jedným ťahom.

Tip 6: Ak vám to stále nejde s klasickou tekutou očnou linkou, potom použite gélovú očnú linku, ktorá má taktiež štetec, pomocou ktorého dosiahnete tenšiu alebo hrubšiu linku.

Tip 7: Najdôležitejší tip. Doprajte si čas. Neponáhľajte sa pri nanášaní a nevzdávajte sa. Skúšajte, skúšajte a ešte raz skúšajte. Časom naberiete zručnosť a vytvoríte si rýchlo dokonalé linky.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Páči sa vám to?
  • 1
    Share

Pridaj komentár