Spíkri


Lucia Klebercová je zakladateľka značky pôvodnej slovenskej prírodnej kozmetiky DULCIA natural. Rozhodla sa nadviazať na dlhoročnú rodinnú tradíciu mastičkárstva a bylinkárstva, ktorú prevzala od svojej mamy a starej mamy z Osrblia. Lucia tak na základe tradičných receptúr vytvorila moderný koncept účinnej profesionálnej prírodnej kozmetiky.Vytváraniu vlastných kozmetických prípravkov sa venuje viac ako 15 rokov a profesionálnu značku založila v roku 2014

Dulcia natural tvorí vysokokvalitné inovatívne a udržateľné kozmetické prípravky, ktoré sú tvorené s láskou v duchu tradícií a úcte k Vám aj k prírode.

Mgr. Lucia Klebercová

Dulcia Natural

Ildikó Kovalčíková sa venuje svetovým trendom v oblasti omladenia pokožky aj celého tela zvnútra. Jedná sa o terapie na Slovensku menej známe - red light therapy a taktiež vodíková terapia. Red light therapy doslova omladzuje a lieči telo na bunkovej úrovni. Vyše 5000 štúdií ukazuje, že v oblasti krásy pomáha táto metóda pri tvorbe kolagénu, redukuje vrásky, napomáha hojeniu rán či zmierňuje celulitídu. V kombinácii s vodíkovou terapiou je nástrojom na budovanie krásy zvnútra - lebo keď sú naše bunky zdravé, tak je krásne a zdravé celé naše telo.

Ing. Ildikó Kovalčíková

RoyalSpa

www.royalspa.sk
Ľubica Babišová sa už v zárodkoch svojej profesionálnej kariéry popri vnútornom lekárstve a chirurgii vo voľnom čase venovala estetickej medicíne. Skúsenosti, moderné prístupy a prax získala počas štúdia v USA, Francúzsku, Taliansku, Anglicku či Thajsku. Vášeň pre estetickú medicínu neskôr prerástla do rodinnej firmy, kliniky estetickej medicíny Kamala. Celý život chcela pomáhať ľuďom a svojou prácou chce neustále prinášať radosť, šťastie a spokojnosť na tváre svojich klientov. Kamala je jedinečná estetická klinika, kde sa kladie dôraz na kvalitu, prirodzenosť a vysokú profesionalitu.

MUDr. Ľubica Babišová

Estetická klinika KAMALA

Janka Raždíková sa venuje líčeniu už viac ako 12 rokov. Odmalička ju bavilo skrášľovať dámy - od kozmetických ošetrení cez líčenie až po účesy. Organizuje aj kurzy líčenia, vďaka ktorým sa ženy naučia zvýrazniť svoju prirodzenú krásu aj samé.
Jej práca je zároveň aj jej hobby a keďže sa "beauty svet" neustále vyvíja, rada kráča s dobou a neustále sa vzdeláva.

Mgr. Janka Raždíková

Salon In Style

Eva Žuffová (47 rokov) sa venuje naturálnemu omladeniu tváre už 15 rokov. Vzdelanie v tejto oblasti nadobudla v zahraničí, kde dlhé roky aj pôsobila. Jej vášňou sa stala tvár a jej prirodzené omladenie pomocou prírodných techník ako tvárová jóga, masáže či kineziologické tejpovanie. V Štúdiu Tváre v Žiline a na Klinike Skenar v Bratislave, kde momentálne pôsobí, ponúka individuálne terapie prirodzeného omladenia tváre, ktorých základ tvorí myofasciálna masáž.

Eva Žuffová

Štúdio tváre

Zakladateľka a majiteľka salónu Vrkoče - profesionálneho salónu na zapletanie vlasov, ktorý je jedným z mála na Slovenku, prvý v Žiline, kde vyškolený personál dokáže zapliesť akýkoľvek účes na rôzne príležitosti, na dovolenky alebo len tak pre radosť. Zároveň školí rôzne techniky zapletania pre začiatočníkov aj pokročilých ako aj budúce kaderníčky na odborných školách. Popri salóne otvorila aj kamenný i internetový obchod s kanekalonom a tovarom pre braiderky.

Mgr. Katarína Kasáková

Vrkoče